У Золотоніському районі охоронці «Kernel Group» напали на журналіста "Прочерку" Максима Степанова

17 липня зазнав фізичного впливу, погроз із забороною здійснювати фото- та відеозйомку журналіст інтернет-видання «Прочерк» Максим Степанов, який висвітлював аграрну суперечку між представниками «Kernel Group» і місцевим ТОВ «Красногірське» у Золотоніському районі.

Коли журналіст прибув на місце конфлікту — поле поблизу села Антипівка, розпочав фото- і відеозйомку, невідомий чоловік із числа працівників охоронної фірми, котра представляла «Kernel Group», вибив йому мобільний телефон із рук, а інший чоловік, піднявши апарат, видалив із нього все відзняте на полі (згодом знищені файли фахівцям удалося відновити). Все це — незважаючи на те, що Максим Степанов чітко і голосно повідомив, що він є журналістом. Більше того, охоронці заявили, що забороняють журналістові їх знімати, і в разі непокори відберуть у нього мобільний телефон.
У Золотоніському районі охоронці «Kernel Group» напали на журналіста "Прочерку" Максима Степанова

— Частина охоронців поводилася агресивно, інші в миролюбному тоні пояснювали мені, чому я не можу виконувати тут свою роботу, — розповів Максим Юрійович. — На роз’яснення щодо прав журналіста збирати матеріали для підготовки матеріалу в ЗМІ охоронці відповідали, вони мають свої права — не бути впізнаними на фотографіях та відео.

Журналіст написав заяву до поліції про перешкоджання професійній діяльності.
19.07.2021 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter