Одеська залізниця: Провідника рейкового автобусу "Черкаси-Сміла", що пропонував пасажирам їхати за менші гроші без квитка, - звільнено

Керівництвом регіональної філії «Одеська залізниця» прийнято рішення звільнити за порушення п. 8.1.2 Інструкції провідника пасажирського вагона (моторвагонного поїзда) провідника поїзда № 806 сполученням ім. Т. Шевченка – Черкаси, який був причетним до факту провезення безквиткового пасажира. Крім того, за послаблення контролю за роботою підлеглих працівників, бригадиру провідників та заступнику начальника моторвагонного депо оголошено догани.

Вчора, 28 червня 2021 року, у мережі Internet було оприлюднено інформацію щодо неправомірних дій провідника поїзда № 806 сполученням ім. Т. Шевченка – Черкаси.

Сьогодні керівництвом філії в оперативному порядку було проведено службове розслідування відносно викладених фактів.

Встановлено, що 28 червня 2021 року на шляху прямування регіонального поїзда № 806 сполученням ім. Т. Шевченка–Черкаси, вагон рейкового автобуса обслуговувала провідник пасажирського вагону оборотного моторвагонного депо ім. Т.Шевченка виробничого підрозділу «Моторвагонне депо Христинівка». В ході перевірки підтверджено факти, викладені у статті, зокрема, причетності провідника до провезення безквиткового пасажира на цьому маршруті.
Одеська залізниця просить вибачення за незручності. Нагадуємо, що для пасажирів працює безкоштовна гаряча лінія Укрзалізниці 0 800 503 111.
29.06.2021 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter