У чотирьох учасників ЗНО в Черкасах та Жашкові виявлено смартфони й шпаргалки

У чотирьох учасників ЗНО в Черкасах та Жашкові виявлено смартфони й шпаргалки За інформацією поліції охорони ГУНП у Черкаській області, у період проведення зовнішнього незалежного оцінювання поліцейські охорони забезпечують публічну безпеку на пунктах оцінювання навчальних досягнень. Основним завданням є створення безпечних та рівних умов для всіх учасників.

Згідно правил, під час роботи над тестом заборонено мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв. Також заборонено використання друкованих або рукописних матеріалів. Наявність заборонених предметів можуть виявляти працівники поліції охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти та особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Так, зафіксовано чотири порушення на пунктах тестування в Черкасах і Жашкові. Незважаючи на заборону, в учасників виявлено смартфони та додаткову літературу. Внаслідок чого, юні хитруни були позбавлені права на продовження виконання сертифікаційної роботи.

Вкотре завертаємося до батьків майбутніх абітурієнтів. Проведіть роботу, поясніть важливість дотримання всіх встановлених правил проходження ЗНО, щоб вони не зробили хибних кроків та не залишилися за бортом вступної кампанії до омріяного вишу.
08.06.2021 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter