На Катеринопільщині стафф-тер’єр напав на 5-річного хлопчика. У дитини перелом плечової кістки

На Катеринопільщині стафф-тер’єр напав на 5-річного хлопчика. У дитини перелом плечової кістки Як інформують Вісті Черкащини, на Катеринопільщині «бійцівська» собака напав на 5-річну дитину й переламав їй плечову кістку. Трагедія сталась в селі Новоселиця 4 червня приблизно о 17-ій вечора. Поки мати поралась в будинку, її молодший син бавився на вулиці. Вибігла, коли той почав кричати.

–Мати з дітьми саме повернулися з прогулянки додому, – розповідає начальник сектору ювенальної превенції Звенигородського райвідділу поліції Тетяна Савонік. – Її син залишився на вулиці гратися. Раптом до них у двір забігають 2 собаки породи стафф-тер’єр. Одна більша, інша трохи менша. Нападають на цього хлопчика. Мати вибігла на крик дитини і почала відбивати від тварин. Одну собаку зуміла відігнати, а та, що більша, вхопила хлопчика за плече і тягала по землі.

Оскаженілого собаку зуміла відтягнути лише його власниця. Скривавлений хлопчик лежав на землі з відкритим переломом.

–Власниця також почула крики і прибігла, – продовжує правоохоронниця. – Відтягнула за нашийник. В хлопця численні укушені рани та відкритий перелом плечової кістки. Зараз перебуває в лікарні Черкас. Власниця тварини живе неподалік від місця, де стався інцидент. Ні вольєра, ні чогось іншого в неї немає. Тримає в сараї або в будинку. Коли виходить на вулицю, вони біля неї гуляють. Запевняє, що пильнує їх. Дивується, чому собаки напали на дитину.

Катеринопільські медики одразу направили травмованого хлопця в Черкаси. Пацієнт втратив багато крові і був у важкому стані. Нині його стабілізували.
07.06.2021 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter