У Золотоніському районі по дорозі до пологового будинку в "Швидкій..." народився хлопчик

За інформацією обласного центру ектреної медичної допомоги та медицини катастроф, виклик про біль у животі в диспетчерську екстренки надійшов учора о 21:14. У селищі Драбове-Барятинське у 31-річної жінки розпочалися передчасні пологи.

Фельдшер Валерій Легенький розповідає, що як тільки породілля сіла в машину, він зрозумів, що родова діяльність починає наростати. Тож уже був готовий приймати дитинку, якщо та надто поспішатиме на світ. До того ж, мама не знала стать дитини до останнього.

Дорогою медик заспокоював жінку. Бо хоч в неї це і були четверті пологи, все ж вона дуже переживала. «Спілкувався, відволікав всю дорогу. Перші пологи на роботі прийняв ще у далекому 1992-му році. Відтоді за моєї участі на світ з’явилося ще 30 діток. Тож і породіллю заспокоював, що в неї це не вперше і в мене не вперше, доведеться – будемо народжувати», – сміється, згадуючи час дорогою до медзакладу.

Вже під самим пологовим відділенням Валерій допоміг народится здоровому хлопчику. «Нам не вистачило буквально дві хвилини, бо відстань велика, та й дорога не в найкращому стані. Але роботу свою виконав. Хлопчик вдихнув самостійно за три секунди і за сім секунд озвучив світу, що він з’явився – а що ж, з теплого животика і в наш холодний світ. Хай росте щасливий!»

Маму та новонародженого передали колегам з пологового відділення Золотоніської багатопрофільної лікарні.
01.06.2021 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter