У Черкасах дитина здійснила хибний виклик "Швидкої..." до мами, яка "втратила свідомість"

За інформацією обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 1 травня в Черкасах в диспетчерську екстренки подзвонила дитина і попросила приїхати швидку до її мами.

Сказала, що її мама захворіла і втратила свідомість. Поряд нікого не було з дорослих, до сусідів дівчинка не могла вийти, бо двері були зачинені на ключ.

Диспетчер намагалася дізнатися адресу, бо дівчинка сказала, що живе у Черкасах, біля великого «Делікату», з вікна бачить маленький жовтий магазинчик і дитячий майданчик. Потім таки назвала вулицю й будинок. Дівчинка дзвонила тричі, пообіцяла чекати швидку біля вікна, щоб її було видно. І потім телефон було вимкнено.

За вказаною адресою виїхала бригада екстренки, також екіпаж поліції та рятувальники. У вказаній квартирі проживають люди, які швидку не викликали. Працівники екстрених служб опитали мешканців будинку, але ніхто не знав, де саме перебувала дівчинка.

До самого вечора диспетчер екстренки дзвонила за номером і таки нарешті, коли телефон увімкнули, відповіла жінка. Вона сказала, що не знала, що її дитина гралася і телефонувала в екстрену службу. Повідомила, що вони з іншого міста, приїхали в гості і знаходяться зовсім не за тою адресою. І вона не винна, що її дитина сама набирала «103». Працівники екстренки написали заяву до поліції про хибний виклик. Адже на цей виклик були задіяні фахівці трьох екстрених служб.
03.05.2021 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter