У Черкасах бригада "Швидкої" за 39 хвилин реанімації "запустила" серце 38-річної жінки

За інформацією обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у Черкасах близько 19:30 в диспетчерську екстренки надійшов виклик, що 38-річна жінка втратила свідомість і не дихає. Чоловік повідомив, що перед тим, як знепритомніти, жінка поскаржилася на різкий головний біль.

За вказаною адресою виїхала реанімаційна бригада ЕМД. В цей час диспетчер по телефону проводила медичний супровід, фахово пояснюючи, як правильно та в якій послідовності проводити реанімаційні заходи. Завдяки цим порадам та вказівкам родичі пацієнтки розпочали проводити серцево-легеневу реанімацію до прибуття бригади.

Прибувши на виклик, лікар та фельдшер провели розширені реанімаційні заходи. Після довготривалої реанімації, на 39 хвилині медикам вдалось запустити серце жінки.

Дорогою до лікарні у автівці швидкої медики продовжили проводити інтенсивну терапію та штучну вентиляцію легень. З безперервним моніторингом життєво важливих параметрів організму пацієнтку доправили до Третьої Черкаської міської лікарні.
29.04.2021 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter