У сільському барі на Монстирищині місцеві перелякалися через знайдену підозрілу коробку з миготливою лампочкою. З'ясувалося, що це радіотехнічний пристрій

У сільському барі на Монстирищині місцеві перелякалися через знайдену підозрілу коробку з миготливою лампочкою. З'ясувалося, що це радіотехнічний пристрій Як інформують у ГУНП у Черкаській області, повідомлення про підозрілий предмет, схожий на вибухівку, надійшло до поліції 15 квітня о 19:06 годині на спеціальну лінію 102 із села Леськове, що на Монастирищіні. Місцеві біля бару у сміттєвому баці знайшли коробку з миготливою лампочкою та обмотану в провід.

За адресою працювали слідчо-оперативна група, поліцейські сектору реагування патрульної поліції Уманського районного управління поліції, а також фахівці вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

На вулиці Центральній поліцейські евакуювали жителів найближчих будинків й обстежили місце події.

Як розповів начальник вибухотехнічної служби В'ячеслав Яровий, підозрілим предметом виявився саморобний радіотехнічний пристрій, він до вибухових не належить.

Інформацію про подію внесено до Єдиного обліку Уманського районного управління поліції.
19.04.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter