У Черкасах 3-річного хлопчика передали в центр реабілітації дітей "Теплий дім" через пияцтво батьків

У Черкасах 3-річного хлопчика передали в центр реабілітації дітей "Теплий дім" через пияцтво батьків До Черкаського районного управління поліції надійшло повідомлення від жінки, що її співмешканець вигнав з будинку на вулицю. Коли поліцейські приїхали за адресою виклику, жінка почала ховатись разом із дитиною на смітнику, прикриваючись ганчір'ям. Як інформують у ГУНП у Черкаській області, вона перебувала у стані алкогольного сп'яніння, а хлопчик - брудний та голодний. Пояснити щось правоохоронцям, заявниця не змогла.

Коли поліціянти зайшли до будинку, у середині побачили бруд та відсутність будь-яких харчів для дітей. Окрім того, з'ясувалося, що до приїзду поліції дорослі, на очах у малечі, розпивали спиртні напої. Правоохоронці одразу прийняли рішення вилучити дитину від матері та передати малолітнього до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Теплий дім".

За словами медиків, дитина мала підвищену температуру тіла. Зараз життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.

Відносно матері правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні порушення.

Правоохоронці звертаються до громадян не залишатися байдужими, якщо ви маєте будь-яку інформацію про батьків, які злісно не виконують батьківських обов’язків, просимо звертатися до найближчого відділення поліції чи телефонувати за спеціальним номером «102». За допомогою варто звертатися й дітям, які потрапили у складну життєву ситуацію.
12.04.2021 20:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter