В Умані відпрацьовували порятунок людей на "пожежі" в нічному клубі

В Умані відпрацьовували порятунок людей на "пожежі" в нічному клубіЯк інформують у прес-службі управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області, відпрацювання порятунку людей із нічних розважальних закладів провели уманчани цими вихідними. Відвідувачі нічного кафе-бару «Іксія» прослухали інформацію щодо правил поведінки під час пожежі та інших надзвичайних подій, а також «прорепетирували» евакуацію із закладу.
Події, що відбуваються в нашій країні, а також за її межами спонукають нас частіше проводити профілактичну роботу з молоддю. Варто згадати лише пожежу в одному з нічних клубів Бразилії, під час якої загинуло понад 200 осіб. Тож незайвим є нагадати відвідувачам нічних закладів, а також персоналу та керівництву цих об’єктів про те, що розваги розвагами, а про безпеку слід дбати ретельно, - зазначає інспектор Уманського районного відділу Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області Євген Кравченко.
За словами Євгена Петровича, найголовніше під час пожежі – не панікувати та точно виконувати усі розпорядження адміністрації закладу, адже саме керівництво клубу відповідає за безпеку, а отже життя та здоров’я своїх відвідувачів. А адміністратори в свою чергу зобов’язані викликати усі відповідні служби: рятувальну, аварійну та медичну.
Від теорії перейшли до практики. Три пожежних авто виїхали на місце, де за легендою навчань, сталася надзвичайна подія. Над евакуацією відвідувачів і персоналу та ліквідацією умовної пожежі працювали три відділення. «Прорепетирували» навіть евакуацію потерпілих на ношах. Уманська молодь виявилась активною та суспільносвідомою, тож навчання завершились успішно.
25.02.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter