За 1 квітня в екосистемах Черкаської області було ліквідовано 16 пожеж

За повідомленням управління ДСНС у Черкаській області, за минулу добу в області виникло 18 пожеж, 16 з яких рятувальники ліквідували в екосистемах.

Пожежі сухої трави та очерету впродовж доби зафіксовані у більшої половині районів області. На їх ліквідацію залучалися рятувальники Чигиринського, Смілянського, Монастирищенського, Шполянського, К-Шевченківського, Уманського, Жашківського, Золотоніського, Драбівського районів та міста Черкаси. У гасінні пожеж сухотрав’я також брали участь місцеві пожежні команди села Медведівка Чигиринського району, сіл Червона Слобода та Леськи Черкаського району, села Стеблів К-Шевченківського району, села Бабанка Уманського району, села Бузівка Жашківського району та пристосована техніка сільськогосподарського підприємства “Нива” Золотоніського району. Загалом цієї доби полум’я поширилося та знищило очерет і суху траву на загальній площі близько 35 га.

Найбільша кількість пожеж, 3, в екосистемах зареєстровано у Чорнобаївському районі. Наймаштабніша з них виникла на території Сулинського ландшафтного заказника Нижньосульського національного природного парку на площі близько 4 га. Під час даної пожежі виникла загроза перекидання полум’я на розташований поруч лісовий масив. На ліквідацію пожежі співробітники 6-го державного пожежно-рятувального поста за сигналом «Збір» підняли весь особовий склад. Станом на 06:30 2 квітня ознаки горіння сухої трави та очерету відсутні.
02.04.2021 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter