Жінка з Білозір'я народила дитину по дорозі в пологовий - у машині "Швидкої"

У Черкасах фельдшер екстренки взяла участь у народженні нового життя. Про це інформує Ільдана.

Виклик про вагітність у диспетчерську надійшов сьогодні близько четвертої ранку. Повідомили, що на вулиці Чигиринській на заправці «Укрнафта» в автомобілі у 36-річної жінки почалися пологи.

До місця події виїхала фельдшерська бригада. Як виявилося, пара їхала народжувати з Білозір’я в Червону Слободу, але маля не хотіло чекати і стрімко з’явилося на світ просто в автівці.

Про подію повідомила пресекретар КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» Ірина Назарок.

У жінки це були шості пологи, тож коли бригада прибула до місця події за 8 хвилин, дитя щойно з’явилося на світ. Фельдшер Олена Левчук кваліфіковано надала допомогу породіллі та новонародженому.

За 16 років роботи на швидкій у Олени це перший випадок, який стосується пологів. Розповідає, що поки їхали на виклик – серце калатало.

«Але тільки відкрила двері авто – бачу, мама посміхається. Оглянула, перерізала пуповину, все зробила, як учили. Поки везла маму з хлопчиком до пологового і тримала цей маленький згорточок у термоковдрі на руках, – переймалася, аби все добре було у обох. На щастя, колеги в пологовому підтвердили, що обоє здорові. Емоції вже з’явилися опісля. Це велике щастя!»

Породіллю та новонародженого доправили до Черкаського пологового будинку № 1.
29.03.2021 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter