Чоловік викликав "Швидку" на вул. Ярослава Чалого, вимагаючи, щоб медики занесли в будинок 82-річну бабусю, виписану щойно з лікарні

Як інформують в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 25 березня в диспетчерську екстренки надійшло кілька викликів від чоловіка. Він вимагав приїзду швидкої, аби медики перенесли бабусю, яку виписали з лікарні, від автомобіля у будинок.

На аргументи диспетчера, що швидка – це екстрена служба і вони не можуть відкладати інші виклики, щоб попрацювати з ношами, чоловік не реагував. Пообіцяв зняти на камеру, що медики відмовляються надавати допомогу і викласти відео в соцмережі. Зрештою, в останньому виклику повідомив, що 82-річній жінці стало гірше, тож було направлено бригаду ЕМД для надання допомоги.

Оскільки всі бригади були зайняті, на вулицю Ярослава Чалого, 96/3, поїхала фельдшерська бригада у складі однієї дівчини-фельдшера та водія. Додатково диспетчер викликала на місце події екіпаж поліції, бо підозрювала, що виклик може бути непрофільний та й чоловік вів себе не зовсім адекватно.

По приїзду швидкої, чоловік у хамській манері, знімаючи все на камеру, вимагав у фельдшера надавати допомогу бабусі («Давай, что ты тут видишь?! Ты сама должна увидеть, чем она болеет, а не спрашивать у меня! Ты вообще должна оценить ее состояние и оказывать помощь»). Медик оцінила загальний стан пацієнтки, вимірявши тиск, сатурацію та ознайомилась із випискою з лікарні. В результаті зробила висновок, що пацієнтка не перебуває у важкому стані та не потребує екстреної медичної допомоги і госпіталізації, тож виклик був непрофільним. Та врешті, поліцейські таки занесли на ношах бабусю у будинок.

Фельдшер написала заяву до поліції про хибний виклик.
26.03.2021 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter