Черкаські правоохоронці депортували громадянина Азербайджану, який незаконно перебував в Україні

Черкаські правоохоронці депортували громадянина Азербайджану, який незаконно перебував в Україні За повідомленням ГУНП у Черкаській області, 11 березня, правоохоронці відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з працівниками УКР та сектору кримінальної поліції Уманського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області, а також працівниками управління Державної міграційної служби забезпечили виконання рішення суду міста Умань про видворення з України іноземця.

Громадянин Республіки Азербайджан був засуджений Чигиринським районним судом Черкаської області за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 4 ст. 70 (Призначення покарання за сукупністю злочинів) КК України.

Після звільнення з виправної колонії 42-річний чоловік нелегально перебував в Україні. Відповідно до ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) нелегала було притягнуто до адміністративної відповідальності.
Відтак вчора правоохоронці доставили іноземця до Державної установи Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, ДМС України, звідки він буде видворений за межі держави. Упродовж пів року йому заборонений в’їзд до України.
12.03.2021 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter