На Золотоніщині 35-річний чоловік задушив дружину й наклав на себе руки

Як інформує Лівобережна, в Антипівці неподалік Золотоноші сталася сімейна драма: 35-річний чоловік задушив дружину і після цього наклав на себе руки.

Як інформує Лівобережжя, 1-го березня, відчергувавши свою нічну зміну, жінка збиралась додому. Чоловік їй подзвонив і запропонував забрати з роботи. Вона відмовилась, сказавши, що сама добереться. Так і вчинила. По прибуттю її додому у хаті між подружжям виникла суперечка. Він стверджував, що йому таке життя надоїло, краще піти й повіситися. Після таких погроз вийшов з хати і попрямував до сараю, звідки вийшов з мотузкою в руках та попрямував до сухого дерева в саду. Вона по мобільнику набрала номер дружини його брата і повідомила про наміри Євгена, а сама кинулась за ним, щоб їм перешкодити. Коли родичі перетелефонували на її номер, то він не відповів, абонент був поза зоною досяжності.

Коли родичі прибули у їхній двір, то були вражені побаченим. На сухій гілці, як вона тільки не обломилася, у петлі висів вже неживий чоловік, а внизу під деревом лежала мертва жінка.

Начальник Золотоніського районного відділу поліції Олександр Охріменко заявив, що причина трагедії - алкоголь. Чоловік зловживав алкоголем. Бувало, запивав, потім на якийсь час виходив із запою. Того ранку він якраз «врізав» і пішов по мотузку. Жінка наздогнала його під деревом з наміром відвернути від злого наміру. Він її задушив, судмедекспертиза причиною її смерті визнала асфіксію, тобто удушення. Розслідуванням цієї драми займається слідство.
02.03.2021 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter