Нетверезі жінка й двоє чоловіків вчинили бійку в кафе в центрі Черкас

Нетверезі жінка й двоє чоловіків вчинили бійку в кафе в центрі Черкас  За повідомленням поліції охорони ГУНП у Черкаській області, працівники закладу харчування, що розташований у середмісті Черкас, змушені були натиснути кнопку «Термінового виклику поліції», коли нетвереза компанія почала поводити себе агресивно та чіплятися до інших відвідувачів.

Вихідними на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області надійшов сигнал «Тривога» з закладу громадського харчування, що знаходиться на вулиці Смілянська.

Оперативно скерований наряд поліції охорони негайно прибув на місце події, де адміністрація закладу вказала на двох чоловіків та жінку, які в стані алкогольного сп’яніння порушували публічну безпеку і порядок, висловлювалися нецензурною лайкою до оточуючих та вчинили бійку з іншими відвідувачами, налякавши при цьому присутніх з дітьми.

Поведінка зухвальців не змінилася і в присутності правоохоронців. На зауваження працівників поліції вони не реагували та чинили злісну непокору законній вимозі поліцейських під час виконання ними службового обов’язку. Щоб їх вгамувати, було застосовано заходи фізичного впливу та кайданки.

Затриманих, жінку 1971 року народження та чоловіків 1975 та 1987 років народження, доставлено до Черкаського РУП ГУНП.
01.03.2021 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter