На Городищині паціент напав на бригаду медиків "Швидкої допомоги"

Як інформує прес-секретар в ОЦЕМД та МК ЧОР Ірина Назарок, напад на бригаду екстренки: на Городищині чоловік гриз крапельницю в «швидкій» та поліз із кулаками до медиків.
На Городищині паціент напав на бригаду медиків "Швидкої допомоги"

21 лютого близько 12-ї години дня швидку викликали до чоловіка, що перебував без свідомості. У село Старосілля, що на Городищині, терміново виїхала бригада екстренки.

На місці фельдшер прийняла рішення про госпіталізацію 40-річного чоловіка до лікарні. В автомобілі швидкої, коли медик ставила крапельницю, пацієнт прийшов до тями. Спершу він перегриз крапельницю, тоді вистрибнув з автівки. Вживаючи нецензурні слова, чоловік почав бити по автомобілю і хотів вдарити фельдшера. За жінку заступився водій, до якого з погрозами розправи й поліз битися «пацієнт». Фельдшер викликала поліцію.

Можна тільки уявити, що в цей момент відчували фельдшер та водій, які приїхали рятувати людину, а натомість були змушені захищати своє життя! ***Зараз медики працюють у посиленому режимі, до того ж ще й погодні умови вносять свої корективи у роботу. Важко і морально, і фізично. І як же важливо поважати тих, до кого звертаються у найскладніших ситуаціях для збереження свого здоров’я або життя близьких…

Бригада написала заяви до поліції і медики дуже сподіваються на реакцію правоохоронних органів. Адже таке ставлення до тих, хто рятує життя, – неприпустиме.
22.02.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter