У міськраді Черкас розслідують інцидент між керівником ТРК "Антена" Валерієм Воротником та начальником управління інспектування Станіславом Коломійцем

Як інформують у міськраді Черкас, в соціальній мережі «Фейсбук» та в інших засобах масової інформації з’явилось повідомлення про інцидент, що стався між директором телекомпанії «Антена» Валерієм Воротніком та начальником управління інспектування Станіславом Коломійцем.

А саме: журналіст заявив про факт його побиття посадовою особою Черкаської міської ради. У зв’язку з цим Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту управління справами та юридичного забезпечення провести службове розслідування із відстороненням Станіслава Коломійця від займаної посади на час проведення такого розслідування.

Анатолій Бондаренко закликав правоохоронні органи повести неупереджене й об’єктивне розслідування обставин справи.

Про деталі скандальної історії інформує "Про Все". Зокрема, за словами дружини журналіста Оксани Горецької, сьогодні вдень до їх студії завітали двоє: Коломієць та невідомий чоловік. Після того як вони увійшли до кабінету, Валерій одразу звернувся до дружини із проханням викликати поліцію.

Пані Оксана намагалася дістатися до тривожної кнопки, проте "соратник" Коломійця утримував її силою та заблокував у кабінеті.

Коли Валерій повернувся, то розповів дружині, що його теж утримували та розбили обличчя.
02.02.2021 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter