Головний інженер ЧТКЕ Микола Джулай врятував двох людей, які провалилися під кригу на Дніпрі в районі Худяків

Головний інженер ЧТКЕ Микола Джулай врятував двох людей, які провалилися під кригу на Дніпрі в районі Худяків Головний інженер КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Джулай допоміг двом людям, які провалилися під лід. Як інформують у міськраді Черкас, подія трапилася учора, 31 січня, на водоймі в селі Худяки, близько 14.00.

«Я рибалив біля берега і побачив, як чоловік і жінка ідуть від берега по льоду. Я крикнув їм, що це небезпечно, але вони мене не почули і продовжували віддалятися. Я вже збирався їхати додому, коли побачив, що вони провалилися під лід далеко від берега і почали кликати на допомогу. На щастя, в мене в машині була мотузка, яку я взяв і поспішив на допомогу. Підповзши по кризі до ополонки, я кинув їм цю мотузку. Через деякий час 70-річна жінка і її 45-річний син вже були на березі. Їх, замерзлих, я відвіз на машині у село Сагунівка, де вони живуть. Я зробив те, що повинен був зробити», - розповів Микола Джулай.

Черкаські рятувальники наголошують: виходити на лід під час відлиги чи незначних морозів, коли крига тонка, небезпечно для здоров’я і життя.
01.02.2021 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter