Уночі вандал розбив гіпсову фігуру школяра на узбіччі дороги біля черкаської ЗОШ №21

Уночі вандал розбив гіпсову фігуру школяра на узбіччі дороги біля черкаської ЗОШ №21 Щоб попередити наїзд автомобілів на дітей, на пішохідному переході біля черкаської школи №21 торік на початку березня комунальники встановили обмежувач швидкості — так званого «лежачого поліцейського» та яскраві фігурки школяриків. Але одного січневого дня, прийшовши на роботу, директор школи Світлана Осадча не знайшла на місці одного з гіпсових школяриків — лише ноги стирчали.

Як розповіла жінка, спочатку подумалося, що це автомобіль збив фігурку хлопчика, тож узялися переглядати запис із камер відео­спостереження.

— Рівно о 12-ій ночі троє хлопців ішли дорогою повз школу. Двоє спокійно перейшли вулицю, а один почав ховатися за деревом від автомобіля, що якраз їхав. Потім, розім’явшись, він стрибнув двома ногами з розгону на цей макет і звалив його.

Вранці частини гіпсового макета забрали комунальники. Чи знайдуть правоохоронці вандала, який нізащо розбив гіпсового фігурку — поки невідомо. Друга фігурка на протилежному боці вулиці теж потребує уваги — вона вже спирається на ковіньку, та й цього не досить — опори-ноги — всі в тріщинах...

Роман Кирей Черкаський край
29.01.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter