У Геронимівці знайшли 14-річну дівчину, яку розшукували дві доби

27 січня близько 14:00 до поліцейського офіцера громади із заявою про зникнення 14-річної неповнолітньої звернулися мешканці села Геронимівка. Від 25 січня батьки втратили зв’язок з донькою. Два дні тому дівчина не прийшла зі школи додому, а її мобільний телефон був вимкнений. Про це інформують у ГУНП у Черкаській області.

Поліцейські ювенальної превенції задіяли усі можливі розшукові заходи, направлені на розшук дівчинки. Встановили коло її спілкування, друзів, знайомих, однокласників та з’ясували, що дівчина знаходиться в сусідньому селі. Вона поїхала до хлопця, який проживає в Руській Поляні й нікому про це не сказала.
У Геронимівці знайшли 14-річну дівчину, яку розшукували дві доби

Жертвою злочинів чи протиправних дій дівчина на щастя не стала. З нею та її батьками провели бесіду профілактичного характеру, аби надалі в родині більш не траплялося таких випадків.

Поліція звертається до батьків та піклувальників із закликом якомога більше приділяти малолітнім та неповнолітнім дітям уваги, та у разі їх зникнення не гаяти часу та звертатися за номером 102! Вчасно надана компетентна допомога врятує дитину від біди.
28.01.2021 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter