Рятувальники дістали тіла двох рибалок та дитини, що потонули на Дніпрі в районі Бучаку

Рятувальники дістали тіла двох чоловіків та дитину, які провалилися під кригу 24 січня під час риболовлі. Поліція з'ясовує обставини трагедії, інформують у ГУНП у Черкаській області.

Станом на 10:30 знайдено тіло однієї людини, о 13:20 піднято тіло другого загиблого, хлопчика. Та о 13:40 водолазами піднято тіло третього загиблого чоловіка.

Нагадаємо, подія трапилася учора у селі Бучак Канівського району. Там на річці Дніпро зникли 62-річний батько та 10-річний син, разом із ними 69-річний товариш. Усі троє - жителі Канева.

Чоловіки з дитиною, на відстані 250-300 метрів від берега, рибалили на кризі, яка не витримала їхньої ваги. Це сталося на очах очевидця, який почув крики про допомогу, але врятувати не зміг, бо й сам провалився під лід. Потім він почав шукати мотузку й телефонувати до екстрених служб проте, в останню мить побачив як людина зникла з поверхні води.

Деталі цієї трагедії з'ясовують правоохоронці, які закликають не виходити на кригу за плюсової температури, адже він наразі не такий міцний, аби витримати вагу людини.
26.01.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter