На ст. Т. Шевченка в Смілі травмовано електрострумом двох неповнолітніх. Обидва у лікарні

За інформацією прес-центру регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця", 19 грудня на станції ім. Т.Г Шевченка (Черкаська область) травмовано електричним струмом двох неповнолітніх – хлопців 14-ти та 16-ти років.

Із опіками обличчя, шиї, грудної клітки, живота, верхніх та нижніх кінцівок ІІ-А та Б стадій, травмованих - жителів м. Сміла, каретою швидкої допомоги доставлено до травматологічного відділенні Смілянської міської лікарні. Стан 14-річного юнака наразі оцінюється як тяжкий. Йому діагностували 70% опіків тіла. Обставини та причини травмування з’ясовуються.

На жаль, діти і підлітки піддають себе величезній небезпеці, коли перебувають у зонах підвищеної небезпеки, піднімаються на вагони, локомотиви, огорожі, мости та інші залізничні об’єкти. Залізничники вкотре попереджають, що напруга контактної мережі – 27,5 Кв. При наближенні до проводу контактної мережі ближче ніж на 2 метри може виникнути електрична дуга між тілом людини і дротом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я.
21.12.2020 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter