Соснівський райсуд зобов'язав чоловіка, який у травні "замінував" річковий порт та ОДА, відшкодувати збитки рятувальникам за неправдиві виклики

Судовим рішенням Соснівського районного суду Черкас за результатами розгляду цивільного позову в кримінальному провадженні за статтею 259 Кримінального Кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності), Управлінню відшкодовано матеріальних збитків завданих хибним викликом про замінування.

Нагадаємо, 22 червня 2020 року о 15:23 до Черкаського відділу поліції надійшов анонімний дзвінок про замінування Річкового порту. На замінування залучався черговий караул 1-ї державної пожежно-рятувальної частини для забезпечення пожежної безпеки. За результатами перевірки вибухових пристроїв не виявлено. О 16:36 надійшло таке саме повідомлення про замінування вже Черкаської обласної державної адміністрації. На подію залучався черговий караул 2-ї державниї пожежно-рятувальної частини для забезпечення пожежної безпеки. Як з`ясувалося це також було хибне повідомлення.

В ході розслідування кримінального провадження про хибні замінування Черкаською поліцією встановлено винну особу.

За рішенням суду рятувальники отримали від мінера відшкодування завданих збитків .
17.12.2020 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter