У центрі Черкас судовий охоронець вчасно надав домедичну допомогу чоловікові, що потрапив у ДТП

У центрі Черкас судовий охоронець вчасно надав домедичну допомогу чоловікові, що потрапив у ДТП26 листопада в Черкасах поблизу Будинку правосуддя на перехресті вулиць Гоголя та Митницької, сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це інформують у Службі судової охорони Черкаської області.

Свідком ДТП став командир офіцер Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області старший лейтенант Служби Богдан Гайван, який у цей час прямував до Будинку правосуддя з метою перевірки несення служби судовими охоронцями.

Богдан Гайван миттю кинувся на допомогу водієві однієї з автівок, який опинився в залізній пастці та зазнав значних тілесних ушкоджень, витягнув чоловіка із залишків авто та надав йому домедичну допомогу, а щоб уникнути можливого загорання автомобіля – вимкнув двигун.

До приїзду поліції та карети швидкої співробітник Служби був на місці події та робив усе задля порятунку постраждалих.

Медики швидкої, які прибули на місце виклику, оглянули потерпілих та доправили їх до закладу охорони здоров’я.

Саме завдяки здобутим знанням з домедичної допомоги “Перші на місці пригоди” старший лейтенант Служби судової охорони Богдан Гайван оперативно, професійно і правильно надав домедичну допомогу до приїзду карети швидкої потерпілому в дорожньо-транспортній пригоді.

Професійні дії співробітників Служби судової охорони, їх швидка реакція, знання та вміння надавати першу допомогу не лише на місцях несення служби, а й в екстремальних життєвих ситуаціях – це врятовані людські життя, адже саме перші хвилини після надзвичайної події вирішують подальшу долю потерпілих.
27.11.2020 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter