У Чорнобаївському районі поліцейські цілу ніч шукали 14-літнього хлопця, що пішов з дому

У Чорнобаївському районі поліцейські цілу ніч шукали 14-літнього хлопця, що пішов з дому Про те, що дитина 24 листопада не прийшла додому, родичі одразу повідомили до поліції. Як інформують у ГУНП у Черкаській області, правоохоронці почали пошуки, які тривали всю ніч.

Сьогодні вранці поліцейські роти з обслуговування водних об’єктів Черкаської області, під час патрулювання Чорнобаївського району, біля села Придніпровське побачили хлопця, який закутавшись в ковдру йшов трасою в напрямку Золотоноші.

«Нами було прийнято рішення перевірити особу, — розповідає працівник патрульної поліції. - Під час спілкування ми дізналися, що він неповнолітній, а також, де проживає. Ми повезли його додому, в село Москаленки, а там вже побачили слідчо-оперативну групу, поліцейських ювенальної превенції, рідних хлопця та небайдужих місцевих жителів, які, як з’ясувалося, вели активний пошук дитини».

Зараз життю і здоров’ю хлопця нічого не загрожує. Він знаходиться під наглядом рідних з якими поліцейські ювенальної превенції провели профілактичну бесіду та склали адміністративний протокол за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
26.11.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter