На Смілянскій патрульні затримали водія BMW, позбавленого права керування авто, і в стані наркотичного сп`яніння

Як інформують у патрульній поліції Черкаської області, патрульні виявили водія, який будучи позбавленим права, керував з ознаками наркотичного сп’яніння.

Сьогодні на вулиці Смілянській поліцейські зупинили автомобіль BMW за порушення ПДР.
На Смілянскій патрульні затримали водія BMW, позбавленого права керування авто, і в стані наркотичного сп`яніння

Перевіривши документи, патрульні з’ясували, що чоловік протягом року притягувався до адміністративної відповідальності за ч.4 ст. 130 (Вживання водієм транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння) КУпАП та відповідно до рішення суду був позбавлений права керування транспортними засобами на 3 роки.

Під час спілкування з водієм інспектори помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння та доставили його до лікаря-нарколога. Оскільки порушник відмовився проходити огляд у встановленому законом порядку, поліцейські склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 130 (Керування в стані сп'яніння) КУпАП та винесли постанову за ч.4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП.

За минулий тиждень черкаські патрульні склали 15 адміністративних протоколів за керування у стані сп’яніння!
25.11.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter