У Черкасах протестували проти перепрофілювання пологового будинку в ПЗР на тимчасовий стаціонар для коронавірусних хворих

Акція проти закриття КНП "Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" № 2 в Черкасах відбулася сьогодні, 11 вересня, -передає кореспондент "Про все".

Другий пологовий будинок, який розташований у Південно-Західному районі Черкас, вирішили перекваліфікувати під шпиталь для хворих на коронавірус. Проте мітингарі переконані, що після того як пологовий перекваліфікують, назад його вже не повернуть.
У Черкасах протестували проти перепрофілювання пологового будинку в ПЗР на тимчасовий стаціонар для коронавірусних хворих

Акцію прийшли підтримати і медичні працівники, і пацієнти, і люди, що колись народилися в цьому будинку. Учасники акції жаліються, що коли цей пологовий будинок закриють, жінкам доведеться їхати майже через все місто до пологового на вулиці Чехова.

Нагадаємо, що 3 листопада зупинилася госпіталізація пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю до другого пологового будинку, в приміщенні якого планують створити тимчасовий інфекційний стаціонар для пацієнтів, хворих на коронавірус.
11.11.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter