Вандали закидали камінням новенький дизель-потяг "Черкаси - ст. Шевченка"

Вандали закидали камінням новенький дизель-потяг "Черкаси - ст. Шевченка" Поки що єдиний екземпляр дизель-потяга ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонзаводу, що курсує на маршруті Черкаси — станція ім. Т. Шевченка (Сміла) вандали закидали каміння і понівечили в ньому вікна.

Про це повідомив в. о. члена правління "Укрзалізниці", директор філії "Пасажирська компанія" АТ УЗ Олександр Перцовський і опублікував фото.

"Таким вчора виявився поїзд Черкаси — ст. Т. Шевченка — новенький дизель-поїзд, який там недавно запустили. Кидали камінням по вікнах. Здається, вірним є вислів "не цінуємо те, за що не платимо". Громади по всьому світу контрактують і сплачують за приміський транспорт — там же вони пильнують за його збереженням", — написав Перцовський у Facebook.


Він додав, що лише спільні зусилля українців зможуть давати можливість розвиватись галузі. "Ми й надалі хочемо не закривати, а відкривати маршрути, оновлювати рухомий склад, зокрема приміський. Але тут точно потрібні спільні дії (сплачувати за проїзд, дотискати фінансування з бюджету, зупиняти вандалів)", — додав він.

ТСН
28.10.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter