Хто з конкурентів так боїться Віталія Ільченка?

Навіщо на виборах псують агітаційні куби конкурентів: б’ють, ламають, палять? Головна мета – показати, що, мовляв, виборці не підтримують кандидата, куби якого зіпсовані. Є ще одна мета – завдати фінансових збитків конкуренту, з надією, що йому надокучить відновлювати зіпсоване. Але ця мета все ж менш значуща, ніж перша.

Як правило, псують куби найнебезпечнішого конкурента. Ті конкуренти, що мають незначний рейтинг – нікого не цікавлять, їхню агітацію не чіпають. Для псування зазвичай наймають асоціальних типів – безхатьків, наркозалежних. Оплата – 500-1000 гривень за зіпсований куб.

В Черкасах кілька разів спостерігалося масове псування агітації Віталія Ільченка. Куби інших кандидатів на посаду мера, що стояли поряд, не чіпали. На відео потрапляла одна й та ж група з 3-4 молодиків асоціального типу.

Робимо логічний висновок, що на цих виборах хтось дуже боїться кандидата у міські голови Віталія Ільченка. Хто б це міг бути? Хто та політична сила, що наймає асоціальних типів для псування агітації конкурента?

Спробуємо здогадатися. Якщо оглянути промерські ЗМІ за останні два місяці, то легко відзначити, що головною, а фактично єдиною метою, їх нападів є саме Віталій Ільченко.

Сьогодні тема псування агітаційних кубів кандидата на посаду мера Віталія Ільченка отримала продовження. Правоохоронцями був затриманий один із її виконавців. Затриманий на гарячому – під час псування агіткуба Віталія Ільченка на розі вулиці Небесної Сотні і бульвару Шевченка. Патрульний екіпаж саме проїжджав повз. На відео магазина зафіксовано, як молодик з усієї сили смикає куб, валить його і разом із ним падає на землю. Від патрульних він спробував втекти, але не вийшло.

Молодик виявився дуже схожим на чоловіка з групи, яка псувала куби раніше і була зафіксована на відео.

З затриманим працюють слідчі. Сподіваємося, що вони встановлять особи не тільки його спільників, а й замовника цієї брудної акції. А ще, думається, що в одному з виборчих штабів зараз дуже і дуже нервують…

15.10.2020 20:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter