Вандали зруйнували рекреаційний пункт "Холодок" у Золотоніському лісгоспі

Вандали зруйнували рекреаційний пункт "Холодок" у Золотоніському лісгоспі Як повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, позаминулого року лісівники ДП «Золотоніський лісгосп» на узліссі поряд з хутором Холодним збудували рекреаційний пункт «Холодок». Це місце одразу сподобалося багатьом подорожнім, що шукають в лісі місця для відпочинку. В «Холодку» було облаштовано три дерев`яних альтанки з столами та лавками, гойдалка. Територію огородили декоративним парканом з красивим входом. Неподалік встановили дерев`яну вбиральню.

Перебування в «Холодку» – безкоштовне, як і в будь-якому рекреаційному пункті, що будують лісівники. Одним словом – мрія туристів та любителів відпочити на природі. Тож майже кожного погожого дня тут людно, весело, гамірно.

Проте нещодавно «Холодок» став жертвою невідомих вандалів. Золотоніські лісівники виявили, що столи зламано, лавки зіпсовано, огорожу розбито, всередині – гори сміття та всілякого непотрібу. Весь вигляд цього місця тепер пригнічує наслідками «культурного» відпочинку.
01.09.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter