Поліція затримала чоловіка, який вчинив дебош у черкаському розважальному комплексі на узбережжі Дніпра

Поліція затримала чоловіка, який вчинив дебош у черкаському розважальному комплексі на узбережжі Дніпра За інформацією управління поліції охорони в Черкаській області, близько десятої години в одному з розважальних комплексів на березі Дніпра спрацювала "тривожна кнопка". На місце негайно вирушив наряд реагування Управління поліції охорони в Черкаській області.

Адміністратор закладу вказала на чоловіка, який, перебравши оковитої, почав поводили себе зухвало, грубо порушувати публічну безпеку і порядок та провокував бійку з компанією за сусіднім столиком, супроводжуючи свої дії нецензурною лайкою.

— На наші зауваження чоловік відреагував агресивно та почав погрожувати працівникам комплексу звільненням та застосуванням сили, — розповідає старший сержант поліції Владислав Синяк.

Всього декілька секунд знадобилося правоохоронцям, щоб його вгамувати за допомогою кайданок. В ході перевірки встановлено особу правопорушника. Ним виявився житель одного з сіл Городищенського району 1991 року народження.

Чоловіка затримано та передано працівникам Черкаського районного відділку поліції.
26.08.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter