У Благодатному чоловік загинув від удару струмом у 10 тисяч вольт

Як інформує Золотоноші Сіті, 17 серпня на Золотоніщині сталася трагедія. До Золотоніського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на території дитячого оздоровчого комплексу «Придніпровський», що у селі Благодатне, виявили чоловіка, який лежав у ямі в шафі електропідстанції. На той час ще було невідомо, живий він чи ні. Тільки коли енергетики відключили електропостачання, рятувальники змогли дістати незнайомця, який, на жаль, не подавав ознак життя.

Учасником страшної події став товариш загиблого. З його слів, вони з потерпілим проживали по сусідству в Черкасах, а у Благодатному він мав дачу. Того фатального дня друзі перевозили з дачі дошки і вже їхали додому. Однак зупинилися біля дитячого комплексу, і загиблий сказав, що йому треба по справі. Він узяв рюкзак і пішов у ліс, сказавши, щоб напарник його зачекав.

Через 10 хвилин той почув хлопок і побіг на цей звук у напрямку, де знаходиться підстанція. Коли заглянув у металеву шафу, то побачив у ній свого товариша. Тоді й запідозрив недобре. З мотоциклістами, які проїжджали неподалік від місця трагедії, викликали «швидку» допомогу і поліцію. Бо на той момент не мав при собі телефону.

У поліції допускають, що чоловіки хотіли вкрасти кольорові метали, але одному з них не пощастило. Підозрюють, що загиблий хотів зняти дріт, у якому є мідь. Його вдарило електрострумом у 10 тисяч вольт. Припускають, що, можливо, схопився не за те, що хотів, не втримався і впав у яму біля підстанції. Металева шафа відчиняється і там кріпляться рубильники, а внизу вирита яма.

Загиблому було лише 39 років. Офіційно ніде не працював, на життя заробляв тимчасовими підробітками на будівництвах. Його напарнику - близько 45 років, живе одинаком, раніше мав судимість.

У зв’язку з трагічним випадком відкрито кримінальне провадження. Судово-медична експертиза показала, що смерть настала від нещасного випадку, пов’язаного з дією високого електричного струму.
21.08.2020 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter