Перед початком сесії міськради Черкас депутата від "Самопомочі" Олексія Романова облили кров’ю

Сьогодні перед засіданням сесії в Черкасах депутата міськради від «Самопомочі» Олексія Романова облили кров’ю. Відео виклав у «Фейсбук» черкащанин, АТОвець Вадим Мазніченко, який якраз був в приміщенні, де мала відбуватися сесія.

Олексій Романов кореспонденці Суспільного прокоментував подію так: “Виходив у коридор. “Свободівська” молодь накинулась, облила мене кров’ю, з криками що я замовив їх “братіка”.

На питання “Хто їх брат?” вони не відповіли, але я так розумію, що це Юрій Ботнар. Я запитав у них – звідки такі свідчення, що я його замовляв? На що вони відповіли, що “Це покаже суд”.

Я йому сказав, що якщо покаже суд, то тоді ми будемо з вами розмовляти. Так як вони себе поводять, як шакали, які нападають з-за кутка. Мені нема чого приховувати, я нікуди не дівався, там дуже складна справа, результати якої, я думаю, будуть не скоро. Вона заплутана”.

На запитання “Хто це зробив?” депутат відповів що це представник молодіжного крила, якого звати Артем. Судячи з відео, яке опублікував Вадим Мазніченко, це представник “свободівців” Артем Декалюк (це видно на опублікованому відео). На питання чи буде якось на це реагувати, Романов відповів, що ні.

Нагадаємо, що раніше свободівець Юрій Ботнар, якого викрадали, називав прізвище Романова серед тієї групи, хто міг конфліктувати з ним.

cherkassy.today
13.08.2020 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter