У селі Хрещатик цілу добу шукали чоловіка, який зник на полюванні

За повідомленням управління ДСНС у Черкаській області, в селі Хрещатик, орієнтовно 7-ї години ранку, зник 70-річний пенсіонер. Востаннє його бачили восьмого серпня разом із сином. Вони поїхали на полювання, де чоловік відійшов у хащі. Відтоді пропав безвісти.

Про ситуацію родичі одразу повідомили до поліції й почали пошуки. Добу черкаські поліцейські, разом з кінологами, рятувальниками та місцевими мисливцями, прочісували територію островів.

“Де тільки не шукали, - розповідає капітан поліції Станіслав Шевченко. - І в кущах, і в очеретах, і під деревами й на воді. Боялися найгіршого, бо як вказали рідні під час отримання орієнтування, дід має серцево-судинне захворювання”.
У селі Хрещатик цілу добу шукали чоловіка, який зник на полюванні

Знайшов пенсіонера заступник начальника сектору превенції Черкаського відділення поліції ЧВП Головного управління Національної поліції в Черкаській області, капітан поліції Станіслав Шевченко.

Він 9 серпня заступив на добове чергування відповідальним й брав участь у пошуках зниклого.

“Чоловік добу пролежав у заростях, він був геть знесилений, швидше за все, йому стало зле та втратив свідомість, через це й не відгукувався коли його звали”, - припускає поліцейський.

Зараз життю пенсіонера нічого не загрожує, він під наглядом рідних.
10.08.2020 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter