Торгівці відмовляються йти з площі 700-річчя в Черкасах

Із вимогою не закривати ярмарок на площі 700-річчя Черкас у обласному центрі збралися підприємці та торговці. Зі слів підприємиці Світлани Пилипенко, муніципальна інспекція та поліція не дозволяє їм торгувати на площі. Про це інформує Суспільне.
Торгівці відмовляються йти з площі 700-річчя в Черкасах

Директор комунального підприємства "Черкаські ринки" Тарас Кібало повідомив, що торгівля на площі заборонена рішенням виконкому.

"Це центральна площа міста, тут не можна вести торгівлю. Для підприємців є альтернатива – торгувати на площі між "Черкаси Газ" та піцерією", – зазначив він.

Ярмарка, на якій нині підприємцям пропонують торгувати, облаштована поряд. Проте, за словами Світлани Пилипенко, це місце їх не влаштовує.

"Ми тут три роки стояли, сюди не йдуть люди, їм тут незручно. Та й для нас місця недостатньо – всі з товаром сюди просто не вмістяться", – повідомила жінка.

Площу також відвідав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. За його словами, площа буде перекрита і користуватись нею зможуть виключно пішоходи. Площу планують привести до ладу , а вже потім ухвалювати рішення, яке задовольнить усіх.
21.07.2020 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter