У Корсунь-Шевченківському через коротке замкнення електрообігрівача згорів магазин

У Корсунь-Шевченківському через коротке замкнення електрообігрівача згорів магазин 24 січня о 14.50 в Корсунь-Шевченківському на вулиці Леніна сталося загорання продуктового магазину. За інформацією СЗГ УМВС області, будівлю магазину орендували два місцеві підприємці. Пожежа виникла в обідній час, коли в приміщенні знаходились покупці. Дуже швидко вогонь поширився на горище та покрівлю. Помітивши загорання, співробітники магазину намагалися загасити вогонь власними силами. Лише зрозумівши, що із вогнем їм впоратися не вдасться, люди зателефонували до рятувальної служби. На боротьбу із вогнем було направлено 2 пожежно-рятувальні відділення. Одночасно із гасінням пожежі, рятувальники стали на захист інших приміщень торгового закладу, а також організували евакуацію матеріальних цінностей. Пожежу в магазині вдалося швидко ліквідувати й не дати вогню поширитись на всю площу споруди.
За короткий час вогонь встиг знищити 80 кв.м. покрівлі та пошкодити деякі товари вжитку. За попередніми даними збиток від пожежі - 70 000 гривень.
Як стало відомо, причиною пожежі стало коротке замкнення електричного обігрівача, що знаходився у середині торговельного залу.
25.01.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter