На Жашківщині несправна піч ледь не спалила будинок з циганським табором

На Жашківщині несправна піч ледь не спалила будинок з циганським табором Рятувальники ліквідували пожежу в оселі жашківських ромів. Як інформує прес-служба управління Держтехногенбезпеки в Черкаській області,
Назвичайна подія сталася вчора, о двананадцятій годині дня. Завдяки оперативним діям вогнеборців та держтехногенбезпеківців вдалося швидко ліквідувати загорання та недопустити проникнення вогню до житлових кімнат. Ніхто з людей, що перебували в будинку, не постраждав. А потерпілих, за словами співробітників Держтехногенбезпеки, могло б бути дуже багато. Адже на момент їх приїду, на подвір’ї перебував цілий ромський табір.
- Загорання виникло через нехтування правилами пожежної безпеки при експлуатації печей. Щороку власники будинків, що мають пічне опалення, зобов'язані проводити перевірку перекриття, лежаку та печі для виявлення тріщин. Якщо тріщини наявні, то їх необхідно замазати глиною. Також потрібно обов'язково чистити комин, адже сажа постійно осідає на стінках димоходу. Власники ж цієї господи знехтували протипожежними правилами. В результаті загорілося дерев'яне перекриття. Оскільки будівля була старою, з глинобитними стінами, то вогонь мав ідеальні умови для поширення, - пояснює інспектор Жашківського районного сектору Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області Валерій Гацанюк. – До того ж, господарі помітили пожежу не відразу. Племінниця господарки зателефонувала в рятувальну службу лише тоді, коли дим почав проникати в житлові кімнати.
В результаті пожежі вогнем було знищено покрівлю на площі 5 квадратних метрів та перекриття на площі 10 квадратних метрів. Збиток склав 2 тисячі гривень.
25.01.2013 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter