Вихідними в Черкаській області потонуло 4 людини

Як повідомляють в управлінні ДСНС у Черкаській області, 4 липня близько 18 години у селі Сагунівка, Черкаського району, під час купання у річці Дніпро, потонув 55-річний чоловік. Тіло загиблого на поверхню підняли місцеві жителі. Обставини загибелі з’ясовуються.

Ще одна трагічна подія на воді сталася цього ж дня в Чорнобаївському районі.
Вихідними в Черкаській області потонуло 4 людини

Близько 21-ї години, під час купання в річці Дніпро, в районі села Чехівка, зник під водою 39-річний чоловік. Тіло загиблого на берег підняли місцеві жителі.

Наступного дня, 5 липня, вода забрала одразу два життя. Близько 16 години, в селі Тимошівка, Маньківського району під час купання в місцевому ставку потонули 2 жінки, 1988 та 1976 р.н. Жінки випливли на матраці з дітьми, згодом діти почали тонути. На допомогу прийшли чоловіки, але під час порятунку дітей, обидві жінки загинули. Тіла були підняті на берег місцевим населенням та передані працівникам національної поліції.

Всього, у цьому році, на водних об‘єктах області зареєстровані 45 надзвичайних пригод, під час яких 28 осіб загинули (з них 1 дитина) та 23 особи, (серед них 4 дитини) були врятовані.
06.07.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter