У Черкасах 5-річна дівчинка випала з батута-катапульти на очах батька (відео)

У Черкасах 5-річна дівчинка на очах у батька випала з атракціону - батута-катапульти.

Батько дівчинки, Олександр Валієв, зняв все на відео, попереджаємо - кадри вражаючі. Дівчинка стрибає, а потім трохи нахиляється вперед і починає випадати з кріплень вниз головою, на сам батут. На щастя, обійшлося тільки подряпинами.

Олександр розповів, що на цих "резинках" дочка стрибала вже не перший раз і ніхто й гадки не мав, що таке може статися. Поліцію викликати не став, тому що хотів якомога швидше відвезти дочку в лікарню і переконатися, що з нею все добре.

Журналісти знайшли той самий батут, поговорили з його інструктором Дмитром. За його інформацією в той день працював не він, а інший чоловік, який погано закріпив дівчинку на гумках, через що дитина і випав.

Власник атракціону запевнив - конструкція безпечна, а інцидент трапився через недосвідченість співробітника. А також розповів, що він вже замовили новий жилет з кріпленнями, які будуть кріпитися зверху, щоб такого більше не повторилося.

Крім цього, журналісти повідомили, що так і не знайшли тих, хто повинен відповідати за такі випадки. Одна інстанція переправляла їх до іншої. У міській адміністрації Черкас колег відправили в Госпродпотреб службу, а з неї журналістів відправили назад в мерію.

В результаті журналісти звернулися в Державну службу праці, де їм відповіли - щоб перевірити атракціон на безпеку, його повинні внести в річний план.

Сьогодні атракціон з вулиці вже прибрали.

Апостроф
03.07.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter