У Жашкові після ДТП загорівся Mercedes. Пасажира, деблокованого в салоні, витягали рятувальники

За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, 28 червня о 10:05 у селі Червона Слобода Черкаського району сталося загорання сміття на відкритій території. Пожежу яка за лічені хвилини поширилася на площу 200 кв. м. о 12:25 ліквідували добровольці місцевої пожежної команди з села Леськи.

На території Чорнявського лісництва Чигиринського району, пожежні Чорнявського лісового господарства яким допопогали добровольці місцевої пожежної команди з села Леськи ліквідували пожежу лісової підстилки на площі 0,06 га.

О 16:05 у селі Скородистик, Чорнобаївського району виникла пожежа будівлі недіючої ферми. Пожежу о 19:00 ліквідували рятувальники 6-го ДПРП, добровольці місцевої пожежної команди з села Великі Канівці та добровільці пожежної команди з СТОВ Агро-Ко .

У Смілі о 23:45 сталося загорання сміття на площі 25 кв.м., яку ліквідували рятувальники 12-ї ДПРЧ.

У Жашкові на вулиці Перемоги, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загорівся легковий автомобіль Mercedes. Загорання ліквідував черговий караул 20-ї ДПРЧ. Також рятувальники провели деблокування пасажира якого затисло всередині салону понівеченого автомобіля.
30.06.2020 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter