На Героїв Дніпра на будівельному майданчику робітники знайшли артилерійський снаряд (відео)

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, 17 червня під час виконання земляних робіт на вулиці Героїв Дніпра робітники виявили небезпечний предмет часів Другої світової війни.

Після повідомлення до Служби порятунку, усі роботи на будівельному майданчику були призупинені.

Для ідентифікації боєприпасу на місце події прибули рятувальники, які з‘ясували, що будівельники знайшли 122 мм артилерійський снаряд.

Вилученням боєприпасу займалися сапери піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Особовий склад групи не лише провів вилучення вибухонебезпечного предмету, а й ретельно дослідив підозрілу територію на можливий вміст інших вибухонебезпечних предметів.

Для забезпечення безпеки під час проведення саперами ДСНС відповідних робіт, співробітники патрульної поліції перекрили рух на прилеглих вулицях та забезпечили супровід транспорту піротехнічної групи під час евакуації боєприпасу за місто.

Знайдений артилерійський снаряд став 389-м, що був знайдений та знищений у цьому році саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення на підривному майданчику.
18.06.2020 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter