4-річний хлопчик самостійно гуляв між торговими рядами магазину в Золотоноші

6 червня покупці маркету «Копілка» у Золотоноші помітили 4-річного малюка, який гуляв між торговими рядами магазину без супроводу дорослих. Як інформує zoloto.city, був дуже брудним, погано розмовляв і дізнатися, де його батьки та прізвище чи бодай ім’я, не вдалося. Як і виявити серед присутніх у «Копілці» його тата чи маму.

Сторонні люди впізнали у маленькому незнайомцеві сусідського хлопчика, який проживав разом з рідними на орендованій квартирі на вулиці Благовіщенська. Охорона маркету викликала працівників Золотоніського відділу поліції, вони зателефонували до служби у справах дітей, молоді і спорту та матері. За словами жінки, яка прийшла за дитиною після дзвінка напідпитку, вона залишила сина на свого брата, а сама була на кладовищі, поминала батьків. Мовляв, брат ходив до маркету за покупками і там «забув» племінника.

Як розповіла начальник служби у справах дітей Ніна Засенко, коли службовці разом з поліцейськими приїхали за адресою проживання цієї родини, мати стала поводитися агресивно, намагаючись нікого не впустити до помешкання. Та, коли комісія таки зайшла до будинку, стала зрозумілою причина такого спротиву. У домі було брудно, скрізь валялися речі та залишки їжі. У кімнаті спав п’яний чоловік, як виявилося, це і був брат господині. Тож, чи насправді хлопчина опинився у магазині через нього чи ще хтось його туди привів, можливо, навіть прийшов сам – незрозуміло. Доки службовці перебували у помешканні, 4-річний знайда двічі намагався втекти від матері.

Працівники Золотоніського відділу поліції склали адмінпротокол за неналежне виконання батьківських обов’язків, а саме: залишення дитини недоглянутою, та за неналежні умови її проживання. Наразі родина перебуватиме на контролі служби у справах дітей, молоді та спорту, а дитину поставлять на облік як таку, що потрапила у складні життєві обставини.
09.06.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter