У Черкасах неврегульованого мігранта з РФ помістили до пункту тимчасового перебування іноземців

Як інформують в Управлінні ДМС у Черкаській області, 57-річного громадянина Російської Федерації міграційники супроводили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, де, за рішенням суду, іноземець зможе знаходитися до 6 місяців. Там він очікуватиме на примусове видворення до країни громадянської належності.
У Черкасах неврегульованого мігранта з РФ помістили до пункту тимчасового перебування іноземців

За порушення міграційного законодавства співробітниками Уманського районного відділу Управління ДМС України в Черкаській області ще в січні цього року було прийнято рішення про примусове повернення громадянина Російської Федерації до країни громадянської належності. Іноземець був зобов’язаний самостійно залишити територію України у встановлений строк, проте виконання рішення про примусове повернення, як і сплату штрафу, неврегульований мігрант проігнорував. До того ж почав переховуватися.

Міграційники звернулися до суду з позовом про примусове видворення порушника міграційного законодавства. Суд позов задовольнив. І хоча чоловік переконував, що тільки тимчасово затримався в Україні, бо планував оформити необхідні документи для легального перебування в країні на підставі родинних зв’язків, повернутися до запланованого зможе не скоро, зважаючи на усвідомлений вибір – стати нелегальним мігрантом.
26.05.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter