У Звенигородці місцеві під час демонтажу старого паркану виявили бойовий снаряд, який використали замість ...опори

За повідомленням управління ДСНС у Черкаській області, 20 травня сапери аварійно-рятувального загону спеціального призначення шляхом контрольованого підриву знищили на спеціальному полігоні артилерійський снаряд калібром 76 мм.

Боєприпаси знаходять мало не щодня, польові та городні роботи, будівництво, - земля щедро здобрена небезпечними предметами і через 75 років не втомлюється повертати їх людям. Але крайній знищений боєприпас здивував обставинами свого виявлення.
У Звенигородці місцеві під час демонтажу старого паркану виявили бойовий снаряд, який використали замість ...опори

У Звинигородці на території приватного домоволодіння проводилися роботи з демонтажу старого паркану, коли чоловіки, викопавши з землі дивну трубу, помітили всередині предмет, дуже схожий на снаряд. Коли на місце події прибули сапери Управління ДСНС, то фахівці з подивом констатували, що замість опори для паркану в господарстві використовувався ствол від 76 мм гармати, всередині якого і знаходився заряд.

Частину гармати, разом із 76 мм артилерійським снарядом, сапери вивезли на спеціальний полігон, де й знищили небезпечну знахідку.

Всього на території області цього року знайдені і знищені вже 710 боєприпасів.
21.05.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter