Мер Канева Ренькас виніс попередження директору міського ринку через конфлікт з підприємцями

Як інформують у міськраді Канева, інцидент, що трапився цими вихідними на міському ринку, не пройшов поза увагою місцевої влади.

Нагадаємо, в місцевих засобах масової інформації та соцмережах з'явилася інформація, що між адміністрацією КП "Міський ринок" та власниками торгових точок стався конфлікт. Підприємці звернулися до Канівського міського голови із скаргою, що на них здійснюється тиск з метою звільнення ними торгових точок.
Мер Канева Ренькас виніс попередження директору міського ринку через конфлікт з підприємцями

Питання заслуховувалося на спеціально скликаній нараді за головування міського голови Ігоря Ренькаса, керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика, директора КП "Міський ринок" Олександра Корнієнка, представників структурних підрозділів виконкому, депутатів міської ради та підприємців канівського ринку у понеділок, 27 квітня, в залі засідань будинку рад.

За словами О.Корнієнка на даний момент більшість контейнерів тут закрито. - Із 19 контейнерів лише п'ять працюючих, - наголосив директор КП.

За його словами адміністрація ринку розглядала можливості покращення торгівлі. Утім, відповідні дії викликали обурення в місцевих підприємців, власників торгових точок.

Також багато зауважень було відносно працівників ринку, які, мовляв, не вміють працювати з людьми.

- Кожен має виконувати свої функції і обов'язки, - наголосив міський голова і висловив останнє попередження керівнику КП "Міський ринок".

В ході заходу також з'ясувалося, що всі споруди, розташовані на так званому "трикутнику", що входить до території міського ринку, є тимчасовими. За словами міського голови, їх встановлення в межах проїжджої частини і транспортної розв'язки було зроблено незаконно.

- Відповідно до нового Генерального плану там лише дорога і зелені насадження. Тому при проведенні реконструкції - через рік, два, п'ять - там ніхто не залишиться. Всім підприємцям буде запропоновано перейти в інше місце, - пояснила начальник управління архітектури та містобудування Лариса Артюк.
28.04.2020 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter