Оперативна інформація про стан ліквідації лісових пожеж у Київській ти Житомирській областях

За інформацією ДСНС України, на 21 год. 21 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісгоспів на території ДП «Овруцьке ЛГ», «Овруцьке СЛГ», ДП «Словечанське ЛГ», щодо гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків та деревини.

Осередок горіння ДП Овруцький спец. ЛГ Виступовицьке лісництво поблизу сіл Жолудівка та Журба локалізовано.

Пожежу лісової підстилки на території Словечанського ЛГ локалізовано.

Продовжуються роботи по гасінню окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків та деревини всередині локалізованих ділянок.

До гасіння залучено 1 тис. 316 чол. та 179 од. техніки, з них від ДСНС 165 чол. о/с та 39 од. техніки.

Київська область

Станом на 21 год. 21 квітня у зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб`янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 3 осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та двох торф’яників в осередках пройдених вогнем.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково вісім шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 640 км мінералізованих смуг.

Загрози об’єкту Укриття, сховищу радіаційних відходів та іншим критичним об’єктам зони відчуження немає.

До гасіння пожеж залучено 1343 чол. та 299 од. техніки, з них від ДСНС 1201 чол. о/с та 248 од. техніки (в тому числі 3 вертольоти, якими 21 квітня здійснено 129 скидів - 258 тонн води).

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,012 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год, м. Чорнобиль – 0,021 мР/год., на КДП Дитятки 0,02 мР/год. при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.).
22.04.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter