Відносно 4 жителів Черкащини складено адмінпротоколи за поширення недостовірної інформації щодо карантину

Жителі трьох районів області розповсюджували в мережі інтернет недостовірну інформацію про ситуацію в області щодо захворювання на COVID-19.

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, в Городищенському районі місцевий житель в мережі Інтернет виклав допис про обмеження руху на території у зв’язку з карантином. В Шполянському районі місцева жителька розповсюджувала інформацію, про перебування на території району іногородніх громадян, хворих на коронавірус. В Золотоніському районі двоє місцевих жителів поширювали невідповідну інформацію про кількість випадків захворювання на COVID-19.

Інформація про коронавірус та карантин, яку розповсюджували громадяни являється недостовірною та могла ввести громадян в оману і призвести до соціальної напруги, порушення громадського порядку та інших негативних наслідків. За такі дії чинним законодавством передбачена адміністративна відповідальність.

Поліцейські склали відносно громадян адміністративні матеріали за статтею
173-1 (Поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку) КУпАП.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.
09.04.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter