У міськраді Сміли чоловік побив чиновника, а наступного дня - влаштував бійку в кабінеті заступника мера

Як інформує Сміла.ua, на засіданні виконкому обговорювали випадок побиття одного з керівників управлінь виконавчого комітету, і думали, чи не варто завести охорону для держслужбовців?

У Смілі нещодавно стала на облік колишня жителька Черкас. Через паперову тяганину з передачею документів, новоприбула мешканка тепер вже нашого міста не змогла вчасно отримати свою соціальну допомогу. Їй пояснили, чому це сталося. Але, виходить, що жінка втратила місячну допомогу і ці кошти їй не компенсують. Тож через 20 хвилин у кабінет до керівника управління прийшов її співмешканець, щоб розібратися у ситуації.

Довго розбиратися він не став, зразу вдарив у вухо, витягнув палицю і почав бити палкою. Колеги побитого ледве розборонили бійку.

Кримінальну справу відкрито, ведеться слідство.

Наступного разу розгніваний співмешканець прийшов до заступника міського голови, щоб продовжити розборки через невиплату коштів. І знову вчинив бійку.

Просто у кабінеті посадовця.

Члени виконкому висловлювались, що непогано було б поставити охорону у приміщенні управління соцзахисту, бо туди приходять багато невдоволених жителів. Але через брак бюджетних коштів, вирішили просто поспівчувати колезі, якого ні за що побили на роботі.
В
31.03.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter