Вандали пошкодили в центрі Канева декоративний світодіодний фонтан

Вандали пошкодили в центрі Канева декоративний світодіодний фонтанЯк інформують у міськраді Черкас, вандали у Каневі пошкодили декоративний світодіодний фонтан.

Цього року до новорічно-різдвяних свят центр міста прикрашений був по особливому. Окрім новорічної ялинки все довкола світилося гірляндами й створювало святковий настрій. Вогниками вигравали конструкції оленів, санчат, арки і навіть водограй «запрацював» узимку, переливаючись різними кольорами.
Конструкції, а саме - декоративний фонтан, фото-зону біля кінотеатру та 3 іграшки у вигляді місяця, кулі й подарунка - виготовили для міста канівські підприємці Юлія і Ігор Назаренки.

Більшість з них було встановлено для створення новорічного святкового настрою. Після свят їх прибрали. Фонтан же залишився, аби й надалі радувати канівців своїми вогниками. Дощі, морози, новорічно-різдвяні свята фонтан витримав, а от ніч з 31 січня на 1 лютого – ні.

- Щовечора повертаючись з роботи додому заглядав до фонтану, чи справно працює. У п’ятницю ввечері все «горіло», а в суботу мені зателефонував колега і повідомив, що фонтан пошкоджений, - розповідає І.Назаренко.

Конструкція світодіодного фонтану складається з трьох ярусів – неону і світових гірлянд, які підключаються окремо. На ранок світився лише неон.

- Виїхавши на місце, побачили ознаки вандалізму, - говорить підприємець. - На конструкції були відламані місця кріплення. Також зловмисники пошкодили коробку розподілення електроенергії, від чого в ній сталося коротке замикання. Зник і пластиковий «козирок», який захищав розподільчу коробку від потрапляння вологи. Щодо цього інциденту обов’язково звернемось до правоохоронних органів.

До слова, фонтан коштував місту близько 70 тис.грн. Ремонт обійдеться орієнтовно у 2,5 тис.грн. та займе близько тижня роботи.
05.02.2020 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter